Torex XC6118N25AGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
MicrochipTCM809LENB713
Processor Supervisor 4.63V 2.5V/3V/3.3V/5V 3-Pin SOT-23B T/R
PWR SPLY FUNC, VOLTAGE SUPERVISOR, SOT-23,VS 1 TO 5.5V, IS 45UA, VO -0.6 TO +6.5V
Pwr Sply Func; Voltage Supervisor; TO-92; VS 1 to 5.5V; IS 45uA; VO -0.6 to +6.5V
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
説明
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO4
Processor Supervisor 2.5V 1 Open Drain 4-Pin USP EP T/R
Volt Supervisor Detect 2.55V 6V 4-Pin USP T/R
USP-4(1.2x1.6) Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 6V USP-4