Torex XC6118N22BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.2V, CMOS, PDSO4
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
説明
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.2VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 2.244V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 2.2V 4-USP