Torex XC6118N22AGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
説明
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.2V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 2.244V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R