Torex XC6118N18BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.8V, CMOS, PDSO5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT supervisor 85C 0.0018mA 2.9mm 2V