Torex XC6118C31BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO5
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Voltage Detector 3.162V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
Processor Supervisor 3.1V 1 CMOS 5-Pin SOT-25 T/R
SOT-25 Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS 1 1V 6V SOT-25-5