TKD SX32Y037400BC1T
Passive Crystal Oscillators 40Ω 12pF 37.4MHz ±10ppm -40℃~+85℃ SMD3225_4P
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
HQonlineCR02502561551
>1wk
説明