Texas Instruments TS12A12511DGKR
12V, 2: 1 (SPDT), 1-channel, analog switch, negative signaling capability 8-VSSOP -40 to 85
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Technical Drawing4ページ2年前
Official datasheet0ページ0年前
Datasheet24ページ15年前
Technical Drawing2ページ19年前
element14 APAC
Newark
SHENGYU ELECTRONICS
HQonline
在庫履歴
3か月間の傾向:
-32.33%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
エンジニアリングリソース
関連部品
Texas InstrumentsTS5A3154DCUR
5V, 2:1 (SPDT), 1-channel, analog switch 8-VSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsTS5A2053DCUR
5V, 2:1 (SPDT), 1-channel, analog switch, 1Ω Ron 8-VSSOP -40 to 85
説明
ANALOGUE SWITCH, SINGLE, SPDT, VSSOP-8; No. of Channels: 1Channels; Analogue Switch Type: SPDT; On State Resistance Max: 8ohm; Supply Voltage Range: 2.7V to 12V, ± ; Available until stocks are exhausted Alternative available
Analog Switch ICs +/-6 V,+12 V Low RON Sgl SPDT Ana Switch
Analog Switch Single SPDT 8-Pin VSSOP T/R
12V 5 Ohm SPDT Analog Switch VSSOP8