Texas Instruments CLVC1G3208IDCKRQ1
Automotive Catalog Single 3-Input Positive OR-AND Gate 6-SC70 -40 to 85
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Technical Drawing4ページ1年前
Official datasheet0ページ0年前
Datasheet12ページ11年前
Datasheet11ページ14年前
Technical Drawing2ページ19年前
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.04%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
エンジニアリングリソース
関連部品
Texas InstrumentsSN74LVC1G11IDCKRQ1
Automotive, 1-ch, 3-input 1.65-V to 5.5-V 32-mA drive strength AND gate 6-SC70 -40 to 85
Texas InstrumentsSN74LVC1G11DCKR
1-ch, 3-input 1.65-V to 5.5-V 32 mA drive strength AND gate 6-SC70 -40 to 125
Texas InstrumentsSN74LVC1G332DCKR
1-ch, 3-input 1.65-V to 5.5-V 32-mA drive strength OR gate 6-SC70 -40 to 125
説明
5ns 1 3 1 1 1.65V 5.5V 32mA AND,OR Gate LVC 32mA SC-70-6 , 2.15mm*1.4mm*1.1mm
LVC/LCX/Z ACTIVE (Last Updated: 1week ago) Automotive AEC-Q100 74LVC AND/OR Gate multiple gates 1.1mm 3.4ns 3.3V 32mA 32mA