Telemecanique XX7V1A1NAM12
TELEMECANIQUE SENSORS XX7V1A1NAM12 Proximity Sensor, 508mm Adjustable, NPN, NO
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Introduction Date2023-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON NPN 5mm 5V to 24V 4-Pin
Diffuse Photoelectric Sensor, M12, Right Angle, Cylindrical, Selectable Light On/Dark On, PNP
説明
0.5 M NPN-NO BLOCK ULTRASONIC PROXIMITY SENSOR, 4-PIN M12 CONNECTOR
Proximity Sensor Ultrasonic NO NPN 50cm 12V to 24V