Telemecanique XX7F1A2PAL01M12
Ultrasonic Proximity Sensor, 0.006-0.102M, PNP, 4-P M12, Osisense Xx Series
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet6ページ3年前
RS (Formerly Allied Electronics)
TodayComponents
在庫履歴
3か月間の傾向:
-42.86%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
関連部品
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON NPN 5mm 5V to 24V 4-Pin
Diffuse Photoelectric Sensor, M12, Right Angle, Cylindrical, Selectable Light On/Dark On, PNP
HoneywellAWM5102VN
Sensor, Airflow; 0 to 10; 60 ms; 10.0 VDC (Typ.); 1 VDC (Typ.); -20 degC; deg
説明
Proximity Sensor Ultrasonic NO PNP 10cm 12V to 24V