Telemecanique XX218A3PFM12
Ultrasonic sensor cylindrical M18 - 2 filling levels - Sn 0.5 m - NO - M12
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
element14 APAC
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
Proximity Sensor Ultrasonic NO PNP 50cm 12V to 24V
Schneider Electric Ultrasonic sensors XX Ultrasone drukschakelaar - XX218A3PFM12
Ultrasonic Sensor, 51mm Min, 508mm Max, Cylindrical
Ultrasonic sensor cylindrical M18-2 fi
ULTRASONIC SENSOR, 500MM, 65DEG C