Telemecanique XUYFANEP60120
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Fork Sensor, 120 mm Detection Range
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet4ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
FORK PHOTOELECTRIC SENSOR, M8, 120MM RANGE, THRU BEAM, PNP/NPN, 4WIRE, MALE CONNECTOR M8
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Vorklichtscherm - XUYFANEP60120
photo-electric sensor - XUY - fork - teach - 120X59mm - 12..24VDC - M8
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN/PNP 20m
PHOTOELECTRIC SENSOR, FORK SENSOR, TEACH MODE SENSOR
photo-electric sensor - XUY - fork - tea
PHOTO SENSOR, 120MM, NPN/PNP, 24V
Photoelectric Sensor, 120Mm, Npn/Pnp; Sensing Method:Through Beam; Product Range:Xu Series; Connection Method:M8 Connector; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Sensing Range Max:120Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUYFANEP60120