Telemecanique XUYFANEP40120
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Fork Sensor, 120 mm Detection Range
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet4ページ3年前
Newark
説明
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Vorklichtscherm - XUYFANEP40120
photo-electric sensor - XUY - fork - teach - 120X42mm - 12..24VDC - M8
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN/PNP 9m
PHOTOELECTRIC SENSOR, XU FORK SENSOR, 120X42MM SENSOR
photo-electric sensor - XUY - fork - tea
RS APAC
PHOTO SENSOR, 120MM, NPN/PNP, 24V
Photoelectric Sensor, 120Mm, Npn/Pnp; Sensing Method:Through Beam; Product Range:Xu Series; Connection Method:M8 Connector; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Sensing Range Max:120Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUYFANEP40120