Telemecanique XUK2AKSNM12T
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Compact Sensor, 30 m Detection Range
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet6ページ0年前
element14 APAC
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+57.14%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
PHOTOELECTRIC SENSOR, 30M, 24VDC; Sensing Range Max:30m; Sensing Method:Through Beam; Sensor Output:-; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:2
Through-Beam Optical Sensor Dimensions L x W x H: 18 x 50 mm Operating temperature: -25...55 °C Switching interval: 45 m Connection: Plug M12 Output: Make Contact (NO) Protection rating: IP65 Sensor type: Through-Beam Sensor Operating voltage: 10...30 VDC