Telemecanique XUB9ANANM12
Telemecanique Sensors Retroreflective Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 2 m Detection Range
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ4年前
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-83.72%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginIndonesia
Introduction Date2021-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Photoelectric Sensor Retro-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 3m 4-Pin
Retroreflective Photoelectric Sensor, 3000mm Max, Rectangular, Board Mount
説明
PHOTOELECTRIC SENSOR, 0m to 2m, NPN, NO; Sensing Range:0m to 2m; Output Current:100mA; Sensor Output:PNP, NO; Supply Voltage Range DC:12V to 24V
PHOTOELECTRIC SENSOR, 2M, NPN; Sensing Range Max:2m; Sensing Method:Polarized Retroreflective; Sensor Output:NPN; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Volta