Telemecanique XUB1ANANM12
Telemecanique Sensors Retroreflective Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 4 m Detection Range
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ0年前
Datasheet12ページ15年前
Electro Sonic
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
関連部品
OmronE3Z-R86
Omron Retroreflective Photoelectric Sensor, Rectangular Sensor, 4000 mm Detection Range
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON PNP 2.5cm 12V to 24V 4-Pin
Proximity sensor, inductive, M8, shielded, 2 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
説明
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XUB1ANANM12
PHOTOELECTRIC RETROREFLECTIVE 18MM PLASTIC, 12-24VDC, 4M, NPN, DARK , NO, M12
photo-electric sensor - XUB - reflex - Sn 4m - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Reflected NO NPN 5.5m
Sensor, Retro-reflex M18 Sr 4m, M12 Conn
RS APAC
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM NPN XUB
DISTANCE PHOTOELECTRIC SENSOR, 4M, NPN; Sensing Range Max:4m; Sensing Method:Reflex; Sensor Output:NPN-NO; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC M