Telemecanique XS8G12PA140L1
Proximity Sensor Inductive NO PNP 4mm 12V to 24V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ7年前
サプライチェーン
Country of OriginIndonesia
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Inductive Sensor, 0mm Min, 3.2mm Max, Rectangular, Non Flush Mount