Telemecanique XS8G12NC440
INDUCTIVE SENSOR 30VDC 100MA XS +OPTIONS | Telemecanique Sensors XS8G12NC440
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2ページ4年前
説明
Proximity Sensor Inductive NO/NC NPN 4mm 12V to 48V