Telemecanique XS8E1A1PAL01M12
Proximity Sensor Sz E DC PNP XS8 | Telemecanique Sensors XS8E1A1PAL01M12
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet5ページ0年前
Burklin Elektronik
TME
3か月間の傾向:
+0.58%
説明
INDUCTIVE SENSOR, BLOCK HOUSING, 15MM RANGE NF, PNP NO, 0.15M CABLE TO M12 CONN
Proximity Sensor Inductive NO PNP 1.5cm 12V to 24VDC
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 15MM, 24VDC; Sensing Range Max:15mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP-NO; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 15MM; Sensor Type:Inductive Proximity Sensor; Operating Temperature Max:70°C; Supply Voltage Min:12VDC; Supply Voltage Max:24VDC; Sensor Output Type:3-Wire, PNP, NO; Sensor Case / Package:Module RoHS Compliant: Yes