Telemecanique XS8D1A1PBM12
Telemecanique Sensors Inductive Block Proximity Sensor, 60 mm Detection, PNP NC, 12 → 24 V dc
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet5ページ0年前
3か月間の傾向:
+600%
3Dダウンロード
関連部品
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M18 UNSH, NPB, 16MM, PNP, NO, M12, E2A SERIES
Omron Automation E2A-M30KN20-M1-B1 Proximity Sensor, M30 UNSH,NPB,20MM,PNP,NO,M12
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M8, 2 MM DETECTION RANGE, 12 TO 24VDC, IP67
説明
INDUCTIVE SENSOR, 80X80X26MM, 12-24VDC, 3 WIRE, PBT, NC, DC, PNP, M12 CONNECTOR, 4PINS
Proximity Sensor Inductive NC PNP 6cm 12V to 24V
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 60MM, 24VDC; Sensing Range Max:60mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP-NC; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-