Telemecanique XS8C4A1NCP20
Telemecanique Sensors Inductive Block Proximity Sensor, 20 mm Detection, NPN NO+NC, 12 → 48 V dc
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet6ページ9年前
Newark
Burklin Elektronik
TME
3か月間の傾向:
-50.00%
説明
inductive sensor XS8 40x40x117 - PBT - Sn20 mm - 12..48VDC - terminals
Sensor, Inductive, 20Mm, 12-48Vdc; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:20Mm; Sensor Housing:Rectangular; Sensor Input:Inductive; Sensor Output Type:Npn; Supply Voltage Dc Max:48V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS8C4A1NCP20