Telemecanique XS8C1A1PAL01M12
Proximity Sensor Inductive NO PNP 2.5cm 12V to 24V
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet142ページ15年前
Farnell
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
INDUCTIVE SENSOR, 25MM RANGE, NON-FLUSH MOUNTABLE, 3 WIRE, PNP, 0.15M CABLE, M12 MALE CONNECTOR
Inductive Proximity Sensor, Pnp, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:25Mm; Sensor Output Type:Pnp; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS8C1A1PAL01M12