Telemecanique XS7E1A1DAL01M12
Telemecanique Sensors Inductive Block Proximity Sensor, 10 mm Detection, 2-Wire NO, 12 → 24 V dc
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet5ページ3年前
Farnell
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
TELEMECANIQUE SENSORS XS7E1A1DAL01M12 Inductive sensor XS7 26x26x13-PBT-Sn
NO RECTANGULARINDUCTIVE PROX SENSOR, M12,10MM DETECTION RANGE,12 TO 24VDC, IP67
Inductive Proximity Sensor, Spst-No, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:10Mm; Sensor Output Type:Spst-No; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS7E1A1DAL01M12