Telemecanique XS7C1A1DBL01M12
inductive sensor XS7 40x40x15 - PBT - Sn15mm - 12..24VDC - M12 0.15m
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet5ページ3年前
RS (Formerly Allied Electronics)
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
Proximity Sensor Inductive NC 1.5cm 12V to 24V
Schneider Proximity Sensor Size C DC XS7 + o
Proximity switch, Surface mounting, 1 Form B (N/C), 100 mA, Detection range 15 mm, XS7C1A1DBL01M12
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 15MM, 24V
Inductive sensor XS7 40x40x15-PBT-Sn
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Inductive Proximity Sensor, Spst-Nc, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:15Mm; Sensor Output Type:Spst-Nc; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS7C1A1DBL01M12