Telemecanique XS630B4PBM12
Inductive Proximity Sensor , M30 Inductive Sensor, XS6 Sensor
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet5ページ3年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
Proximity Sensor Inductive NC PNP 2.2cm 12V to 48V
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 22MM, 48V; Sensing Range Max:22mm; Thread Size - Metric:M30 x 1.5; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes