Telemecanique XS518BSCAL08M12
Proximity Sensor Inductive NO 5mm 12V to 24V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ7年前
Electro Sonic
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
inductive sensor XS5 M18 - L39mm - brass - Sn5mm - 12..24VDC - M12
Inductive Sensor, 0mm Min, 4mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Proximity Sensor 18mm DC NO