Telemecanique XS518B1CAL08M12
Inductive Proximity Sensor , XS5 M18 Inductive Sensor, Brass Sensor
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ7年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Proximity Sensor Inductive NO 5mm 12V to 48V
Inductive Sensor, 0mm Min, 4mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M18, 5 mm Detection, 2-Wire NO, 12 → 48 V dc
2 WIRE DC INDUCTIVE SNSR REMOTE
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 5MM, 48V; Sensing Range Max: 5mm; Thread Size - Metric: M18; Sensor Output: SPST-NO; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 48V; Product Range: OsiSense XS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2