Telemecanique XS512BLNBM12
Proximity Sensor Inductive NC NPN 2mm 12V to 24V
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ0年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
説明
TELEMECANIQUE SENSORS XS512BLNBM12 Cylindrical Proximity Sensor,12mm,PNP
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 2MM, 48V; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:M12 x 1; Sensor Output:NPN; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes