Telemecanique XS512B1PBM12
TELEMECANIQUE SENSORS XS512B1PBM12 Proximity Sensor 12Mm Dc Pnp Xs5
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet6ページ0年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
+34.62%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
Proximity Sensor Inductive NC PNP 2mm 12V to 24VDC
PROXIMITY SENSOR, 12MM, 2MM S/D, PNP, NC, M12, XS500 SERIES
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 0 to 2.5MM, 12 to 24 VDC; Sensor Input:Inductive; Sensing Range:0 to 2.5mm; Frequency Response Range:5 kHz; Supply Voltage Range DC:12V to 24V ;RoHS Compliant: Yes
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 2MM, 24VDC; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:M12 x 1; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (12-Jan