Telemecanique XS508BLNBM12
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 8 mm Dia., Stainless Steel, M12, 3 Wires, Shielded
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ0年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
Proximity Sensor Inductive NC NPN 1.5mm 12V to 24VDC
inductive sensor XS5 M8 - L62mm - stainless - Sn1.5mm - 12..48VDC - M12
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 1.5MM, 48V; Sensing Range Max:1.5mm; Thread Size - Metric:M8 x 1; Sensor Output:NPN; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes