Telemecanique XS1N12NA349
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 12 mm Dia., Brass, 2 m, Bare Wire, 3 Wires, Shielded
価格と在庫
データシート & ドキュメント
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
説明
Proximity Sensor Inductive NO NPN 4mm 12V to 24V
inductive sensor XS1 M12 - L35mm - brass - Sn4mm - 12..24VDC - cable 2m