TE Connectivity W58-XB1A4A-3.5
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 3.5 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
Sager Electronics
Newark
Electro Sonic
Arrow Electronics
サプライチェーン
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Carling TechnologiesCTB-B-B-04
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 4A; 125VAC/50VDC
Carling TechnologiesCMB-043-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 4A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCLB-043-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 4A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-03
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 3A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Carling TechnologiesCMB-033-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 3A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCLB-033-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal 1 Pole Push-To-Reset 3A Embossed Indic.Plate 125-250VAC
説明
Circuit Breaker Thermal 1Pole 3.5A 250VAC/50VDC
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THER MAL 3.5A OUT
Cross Referenced to TE CONNECTIVITY - Part AMP1-1393249-5
W58-XB1A4A-3.5=W58 | TE Connectivity 1-1393249-5
1-1393249-5, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Circuit Breaker, Thermal, 1P, 250V, 3.5A; Product Range:W58 Series; Current Rating:3.5A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W58-XB1A4A-3.5