TE Connectivity W51-A152A1-20
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ1年前
Master Electronics
Future Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
在庫履歴
3か月間の傾向:
-22.18%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
説明
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC / Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A; Product Range:W51 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W51-A152A1-20
W51-A152A1-20=CKTBKR,THERM,ROC Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Trip-Free - Switchable Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 125 VAC Thermal Trip-Free - Switchable Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W51-A152A1-20 | Internal Number: 4-1423673-2 | TE Connectivity |