TE Connectivity W51-A152A1-15
Circuit Breaker Therm Rocker 15A Panel 1 Pole 250VAC W51 Series W51-A152A1-15
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet2ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Carling TechnologiesCMB-163-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 16A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
EatonKD1-15
Supplementary Protector Hydraulic Magnetic Circuit Breaker
説明
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC 3-Pin
THERMAL CKT BREAKER, 15A, 250VAC, PANEL;; THERMAL CKT BREAKER, 15A, 250VAC, PANEL; Product Range: W51 Series; Current Rating: 15A; No. of Poles: 1 Pole; Voltage Rating VDC: 50V; Voltage Rating VAC: 250V; Circuit Breaker Mount
Rocker Switch, SPDT, Momentary, 15A, 50VDC, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
CIR BRKR THRM 15A ROCKER 250VAC