TE Connectivity W23-X1A1G-30
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 30 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ1年前
Datasheet4ページ1年前
element14 APAC
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
在庫履歴
3か月間の傾向:
-24.40%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
Carling TechnologiesCLB-353-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 30A 250VAC/32VDC
説明
Circuit Breaker;Therm;Push/Pull;Cur-Rtg 30A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 250/50VAC/VDC
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 30A 240VAC/50VDC 2-Pin
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 30A; Product Range:W23 Series; Current Rating:30A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50VDC; Voltage Rating VAC:240VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel
W23-X1A1G-30=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-30 | Internal Number: 7-1393246-1 | TE Connectivity | Potter & Brumfield