TE Connectivity T9AS5D22-110
Power Relay 110VDC 20(NO)/10(NC)A SPDT (32.51mm 27.43mm 27.94mm) THT
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ1年前
Farnell
Electro Sonic
Master Electronics
JRH Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
TE Connectivity8-1393208-5
Power Relay SPDT 277VAC 110VDC PC Pin Through Hole Box/Tray
TE Connectivity / P&BT90S5D12-110
Electromechanical Relay 110VDC 13.45KOhm 30A SPDT (32.26x27.43x20.4)mm THT Power Relay
TE Connectivity6-1419102-4
Electromechanical Relay SPDT 20(NO)/10(NC)A 48VDC 2.304KOhm Flange Mount
TE Connectivity / P&BT90N5D12-48
Electromechanical Relay 48VDC 2.56KOhm 30A SPDT (30.5x24.13x17.27)mm THT Power Relay
PanasonicACNM5112SAX
Relays 12VDC 225Ohm 30(NO)/15(NC)A SPDT(15.5x14.8x15.1)mm SMD Middle Load Relay Automotive
Schneider ElectricW9AS5D22-12
General Purpose Relays SPDT MINATURE 12V
TE ConnectivityT90S5D12-12
Relay; 20 A (Contact); 12 VDC (Input); PCB; PC Board; 1 Form C, SPDT; 155 Ohms
TE ConnectivityT90N5D12-24
Relay; 20 A (Contact); 24 VDC (Input); PCB; PC Board; 1 Form C, SPDT; 660 Ohms
RELAY, HIGH POWER GENERAL PURPOSE, SPDT, 30A, 5VDC COIL, 6-PIN, PCB/THRU-HOLE MT
PanasonicCM1-12V
Automotive Relay, 12 VDC, 35 A, SPDT, Socket, Plug In, Quick Connect, CM
PanasonicCM1-R-12V
Electromechanical Relay, SPDT, 35A (Contact), 14VDC (Contact), Random, DC Output
説明
Electromechanical Relay 110VDC 12.1KOhm 20(NO)/10(NC)A SPDT (32.51x27.43x27.94)mm THT Industrial Relay
T9A Series 30 A SPDT 110 VDC PCB Mount General Purpose Power Relay
POWER RELAY, SPDT, 20A, 110VDC, THT
Power/Signal Relay, 1 Form C, SPDT, Momentary, 0.009A (Coil), 110VDC (Coil), 1000mW (Coil), 20A (Contact), 28VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount
T9AS5D22-110 Relay & Contactor Type: General Purpose Power Relay Current Type: DC Coil Magnetic System: Monostable Contact Arrangement: 1 Form C SPDT-CO Contact Current Rating: 20 A General Purpose Power Relay DC Monostable 1 Form C SPDT-CO | PCB Power Relay: 30 Amp & Monostable Dc | Part Number: T9AS5D22-110 | Internal Number: 3-1419104-2 | TE Connectivity | Potter & Brumfield