TE Connectivity T92S11A12-120
Electromechanical Relay DPDT 40(NO)/3(NC)A 110/120VAC 950Ohm Through Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ1年前
Datasheet2ページ22年前
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2004-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
TE ConnectivityT92P11A22-120
Power Relay, DPDT, 120 VAC, 30 A, T92 Series, Panel Mount, Non Latching