TE Connectivity SSR-240D50
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 50A 280V AC-OUT 4-Pin Hockey puck
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ1年前
Datasheet4ページ1年前
element14 APAC
Farnell
Electro Sonic
Master Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
Sensata /CrydomA2450
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 AC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 90V 22.9mm 0.004A
Sensata /CrydomD2450
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 DC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 3V 22.9mm 0.0034A
Schneider Electric6250AXXSZS-DC3
SPST-NO Solid State Relay Screw Panel Mount, Zero Crossing SCR, 50 A, 32 V dc