TE Connectivity S9025PRRTN
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ1年前
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.19%
サプライチェーン
Introduction Date2022-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
説明
Antennas Panel, RHCP, fixed, RTN M | Laird External Antennas S9025PRRTN
RFID ANTENNA, 928MHZ, 5.5DBI, 10W ROHS COMPLIANT: YES
Panel,RHCP,fixed,RTNM 902-928MHz,5dBiC,f
Antenna Panel 5.5dBi Gain 928MHz