TE Connectivity RV8541-25-S02
Rv Common Mode Choke, Nano, Four-line, 25A, 6.3 Mh, Vertical
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+36.36%
サプライチェーン
Introduction Date2023-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
説明
COMMON MODE CHOKE, 910UH, 25A ROHS COMPLIANT: YES
RV8541-25-S02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 910UH 25A 4LN THROUGH HOLE
RV8541-25-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8541-25-S02 | Internal Number: 823184-SF | RV8541-25-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8541-25-S02 | Schaffner