TE Connectivity RV8540-40-S16
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 40A, 0.1 Mh, Vertical
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+33.33%
サプライチェーン
Introduction Date2023-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
説明
COMMON MODE CHOKE, 60UH, 40A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-40-S16, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RV8540-40-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-40-S16 | Internal Number: 823241-SF | RV8540-40-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-40-S16 | Schaffner