TE Connectivity RV8540-16-S16
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 16A, 0.5 Mh, Vertical
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+32.77%
サプライチェーン
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
説明
COMMON MODE CHOKE, 330UH, 16A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-16-S16, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 330UH 16A 4LN THROUGH HOLE
RV8540-16-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-16-S16 | Internal Number: 823238-SF | RV8540-16-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-16-S16 | Schaffner