TE Connectivity RT8122-16-4M0
Common Mode Choke, 300VAC, 2-LINE, 16A, 4MH, Horizontal, Rt Series
データシート & ドキュメント
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Common Mode Chokes Dual 4000uH 100kHz 16A 10mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes / Filters 16A 4mH 2-Wire Horz PCB Mounting
Choke, Common Mode, 4 mH, 16 A
RT8122-16-4M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RT8122-16-4M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8122-16-4M0 | Internal Number: 816959-SF | RT8122-16-4M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8122-16-4M0 | Schaffner