TE Connectivity RP73PF1J1K13BTDF
Res Thin Film 0603 1.13K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Datasheet10ページ8年前
Master Electronics
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+41.70%
Introduction Date2012-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
PanasonicERA3AEB1131V
Res Thin Film 0603 1.13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD071K13L
Res Thin Film 0603 1.13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1130ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1130ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AEB122V
Res Thin Film 0603 1.2K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB112V
Res Thin Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
説明
Res Thin Film 0603 1.13K Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.166W, 1130Ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, -25, 25Ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RESISTOR, 0603, 0.17W, 1K13, 0.1%, 25PPM; Resistance:1.13kohm; Power Rating:166mW; Resistance Tolerance:± 0.1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thin Film; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Voltage Rating:100V; Resistor Mounting:SMD
RP 1J 0.166W 1K13 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 1.13K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 1.13K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1J1K13BTDF | Internal Number: 1-2176088-8 | TE Connectivity | Holsworthy