TE Connectivity RN214-0.3-02-47M
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 47mH 1700mOhm Vertical Choke
IHS
Datasheet9ページ0年前
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
TE ConnectivityRN114-0.3-02-47M
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.3A 1.7Ohm DCR Thru-Hole
PanasonicEXC-24CG360U
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 0.13A 1.7Ohm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRN214-0.5-02-56M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 56mH 1700mOhm Vertical Choke
General Purpose Inductor, 27000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
説明
Filter, Common Mode, 47Mh, 0.3A, Rad; Dc Current Rating:300Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:47Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-0.3-02-47M
RN214-0.3-02-47M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-0.3-02-47M | Internal Number: 816548-SF | TE Connectivity | Schaffner