TE Connectivity RN212-0.8-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 10mH 380mOhm Vertical Choke
IHS
Datasheet9ページ0年前
element14 APAC
Master Electronics
TME
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
TE ConnectivityRN102-0.6-02-4M4
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.6A 4.4MH 380MOHM HORIZONTAL RN SERIES
TE ConnectivityRN202-0.6-02-4M4
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 4.4mH 380mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN112-0.8-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 0.8A 0.38Ohm DCR Thru-Hole
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
説明
Filter, Common Mode, 10Mh, 0.8A, Rad; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-0.8-02-10M
RN212-0.8-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .8 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .8 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-0.8-02-10M | Internal Number: 816544-SF | TE Connectivity | Schaffner