TE Connectivity RN116-1.5-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.5A 0.148Ohm DCR Thru-Hole
3か月間の傾向:
-10.87%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
TE ConnectivityRN216-1.5-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 10mH 148mOhm Vertical Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
TE ConnectivityRN214-1.5-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 6.8mH 123mOhm Vertical Choke