TE Connectivity RB8522-36-1M5
Rb Open Frame Common Mode Choke, 600Ac/1000Vdc, 36A, Vertical, 2-Wire High Inductance
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ0年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-02-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Wurth Elektronik7448063801
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CMBNC TYPE XXL NANCRYSTL 10KHZ 38A
Wurth Elektronik7448041801
Common Mode Chokes Dual 1500uH 10kHz 18A 0.0032Ohm DCR Thru-Hole T/R Automotive AEC-Q200
説明
COMMON MODE CHOKE, 1501 UH, LEADED INDUCTOR, 36A IDC, 3MOHMS, RB SERIES
Common Mode Chokes Dual 1500uH 1kHz 36A 0.003Ohm DCR Thru-Hole
RB8522-36-1M5 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 36 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 36 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RB8522-36-1M5 | Internal Number: 811862-SF | RB8522-36-1M5 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 36 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 36 A PCB Terminal PD2 | Part# RB8522-36-1M5 | Schaffner