TE Connectivity OTX-418-HH-KF5-HT
Remote Ht 418MHZ Ook Am 5BTN Kf Tx Fcc
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Technical Drawing2ページ2年前
Datasheet9ページ2年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
説明
OTX-418-HH-KF5-HT, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
ASK,OOK 3.6V 5 Button,Handheld 2.1V
XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON