TE Connectivity MGDQ5-00017-P
Inductor High Current Power Unshielded Wirewound 100uH
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
Master Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-02-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 1.2A 0.22Ohm DCR T/R
Ind RF Choke 100uH 10% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.7A Pin Bag
RF Choke Wirewound 100uH 10% 100KHz 5.8Q-Factor Ferrite 1.98A 0.16Ohm DCR RDL Tray
Inductor Power Unshielded Drum Core 100uH 10% 1KHz Ferrite 1.7A 0.16Ohm DCR Pin Bulk
Wurth Elektronik74477120
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 150mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 15% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1.5A 0.17Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.17Ohm DCR 4949 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 123mOhm DCR T/R
Wurth Elektronik7447714101
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.198Ohm DCR Automotive T/R
Inductor, Aec-Q200, 100Uh, Shld, 1.5A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 784771101
説明
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, SMD, 5050
Ind Power Wirewound 100uH 1.3A
FIXED IND 100UH 1.3A 160MOHM SMD
100KHz 1.3A 100¦ÌH 160m¦¸ ¡À20% , 12.8mm*12.8mm*6mm